خانه

Jiangsu Huacheng Industry Pipe Making Corporation

نمایه شرکت

جیانگسو Huacheng صنعت گروه شرکت با مسئولیت محدود. یک شرکت خصوصی است که در سال 1997 تاسیس شد و در میان 50 شرکت برتر صنعتی Zhangjiagang رتبه بندی شده است. گروه سرمایه ثبت شده 109.2 میلیون یوان با دارایی ثابت 200 میلیون یوان ثبت شده است. بیش از 1300 نفر در این شرکت مشغول به فعالیت هستند که مساحت 650.000 متر مربع را شامل می شود که 32 تکنسین دارای تخصص متوسط ​​یا بالا هستند. گروه Huacheng تمرکز بر تولید و بازاریابی از لوله های فولادی و تکنولوژی تولید فولاد پیشرفته در کشور، تجهیزات، تجهیزات گرمایش و دیگر محصولات به خوبی توسعه یافته، بررسی کیفیت و تجهیزات بازرسی.

محصولات با انواع متعدد، مشخصات کامل و با کیفیت بالا، مانند لوله متوسط ​​و فشار دیگ بخار، لوله های فولادی آلیاژی، لوله های مایع، لوله های نفتی با فشار بالا، لوله های ترک خوردگی نفت، لوله های روشن دقیق، لوله های فولادی تشخیص نفت، کشتی لوله ها، لوله های مکانیکی، لوله های ماشین، لوله های جوش داده شده مستقیم، لوله های جوش داده شده، لوله های مبلمان، لوله های سرب گالوانیزه، لوله های فولادی شکل مختلف، به طور کامل به ده ها دسته و بیش از 3000 نوع اضافه شده است که می تواند مطابق با پیشرفت های بین المللی استاندارد ملی، استاندارد صنعت و استاندارد سازمانی و یا با توجه به عملکرد فنی بالاتر از تعریف استاندارد است که توسط یک موافقتنامه فنی ویژه برای پاسخگویی به نیاز مشتری، یا مطابق با سطح پیشرفته از استاندارد خارجی مورد نیاز بازار، مانند ایزو، ASME، API، EN، JIS، برای ایجاد یک تصویر خوب در منزل و در کنار یکدیگر. گروه رشد سالیانه فروش خود را برای سالهای زیادی حفظ کرده است د ارتباطات پایدار درازمدت را با Changchun No.One Automobile، Shanghai Automobile، American General Motor در صنعت خودرو، Lanzhou Electric Power در صنعت برق برقرار ساخته است.

این گروه محصولات خود را به بیش از 35 کشور و مناطق خاورمیانه، اروپا، جنوب شرقی آسیا و آفریقا فروخته است که مشتریان ما را به عنوان منبع تأمین مواد با کیفیت بالا معرفی می کنند.

در حال حاضر گروه سالانه 100،000 تن لوله های فولادی بدون درز سرد، 50،000 تن دقیق لوله های فولادی، 50،000 تن لوله های دقت جوش داده شده سرد، 60،000 تن لوله های فولادی مخصوص شکل گرفته با سرد و 40،000 تن باطری های با کیفیت بالا با آلیاژ آلومینیوم تولید می کنند.

گروه در شبکه کیفیت، محیط زیست، ایمنی و مدیریت API توسعه داده شده است. مدیر کل، هر مدیر زیربنایی، هر مدیر شاخه، هر مدیر بخش، اولین مسئول مسئولیت کیفیت، محیط زیست، ایمنی و مدیریت API است، و هر شرکت تابعه، هر شاخه، هر بخش، تمام وقت (قسمت پائین) را تعیین می کند و ارتباط برقرار می کند و محیط / ایمنی باید پرسنل باشد.

این گروه مدیریت کلی کیفیت را بهبود می بخشد و کنترل کیفیت تولید را تقویت می کند تا به طور مداوم کیفیت محصولات را بهبود بخشد و آرزوی صادقانه ای برای پی بردن به همکاری با صنایع مختلف با پیروی از ایده های شرکت Huacheng از ولز و همکاری بر مبنای سود دو جانبه باشد. "

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

موسس Huacheng، آقای Yanjiabin خرید Zhangjiagang No.2 لوله بدون درز لوله فولادی که در سال 1987 تاسیس شد تاسیس Zhangjiagang شهر Huacheng فولاد محصولات شرکت با مسئولیت محدود.

اکتبر 2003:

به روز رسانی و تغییر نام به عنوان جیانگ سو Huacheng صنعت گروه شرکت با مسئولیت محدود.

سپتامبر 2003:

تنظیم Yangzhong Haina لوله ساخت شرکت با مسئولیت محدود.

آوریل 2004:

Zhangjiagang Salem Fine Tubing Co.، Ltd. راه اندازی.

اوت 2004:

تنظیم Zhangjiagang Huacheng واردات و صادرات شرکت با مسئولیت محدود.

اکتبر 2005:

تنظیم Zhangjiagang Huacheng سونا تخصص لوله ساخت شرکت با مسئولیت محدود.

مارس 2006:

شرکت Zhangjiagang شهر Huacheng ویژه شکل شرکت لوله، با مسئولیت محدود.

2008:

پروژه آلایندگی بالا شروع شد

2008:

مرکز تحقیق و توسعه را بسازید

2008:

سیستم سهامی اصلاح شده و تغییر نام به عنوان Jiangsu Huacheng صنعت لوله سازی ساخت

2010:

hctnp را راه اندازی کنید (KOREA HuaCheng Factory)

Jiangsu Huacheng Industry Pipe Making Corporation Jiangsu Huacheng Industry Pipe Making Corporation Jiangsu Huacheng Industry Pipe Making Corporation Jiangsu Huacheng Industry Pipe Making Corporation Jiangsu Huacheng Industry Pipe Making Corporation Jiangsu Huacheng Industry Pipe Making Corporation Jiangsu Huacheng Industry Pipe Making Corporation Jiangsu Huacheng Industry Pipe Making Corporation Jiangsu Huacheng Industry Pipe Making Corporation Jiangsu Huacheng Industry Pipe Making Corporation Jiangsu Huacheng Industry Pipe Making Corporation Jiangsu Huacheng Industry Pipe Making Corporation
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

فروشنده

مارک های : HUACHENG فولاد

تعداد کارمندان : 1200~1300

فروش سالانه : 180 Million-250 Million

سال تاسیس : 1997

صادرات کامپیوتر : 70% - 80%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

کیفیت خوب لوله فولادی کربن بدون درز برای فروش کیفیت خوب لوله فولادی کربن بدون درز برای فروش کیفیت خوب لوله فولادی کربن بدون درز برای فروش کیفیت خوب لوله فولادی کربن بدون درز برای فروش